o mně

V oblasti obchodu pracuji již více než 25 let. Kontakt a jednání s lidmi se za ta léta stalo nejen mojí prací, ale také zábavou a koníčkem, které mi přináší radost. Proto jsem se rozhodla být součástí světové jedničky v oblasti realitních služeb CENTURY 21. Každý nákup či prodej nemovitosti je o emocích. Ráda Vám pomůžu najít tu nejlepší variantu k získání Vašeho nového domova, prodeji nemovitosti, pozemku či nákupu investiční nemovitosti. Prošla jsem si veškerá školení, která pro nás na vysoké úrovni zajištuje centrála CENTURY21 Czech Republic. Mojí konkurenční výhodou jsou navíc letité osobní zkušenosti s prodejem.

Mojí silnou stránkou je komunikace s lidmi, mám organizační schopnosti, jsem vytrvalá, svědomitá, zásadová, zodpovědná, přátelská, empatická, soutěživá, ale také tvrdohlavá, což je v oblasti obchodu přínosné. Zakládám si na osobním a přátelském přístupu se svými klienty a snažím se porozumět jejich přáním a představám. Největší odměnou mi vždy je spokojený klient. Naší spoluprací Vám ráda ušetřím Váš jistě drahocenný čas i starosti

Práce makléře je flexibilní a jsem velmi ráda, že je tato práce zároveň mým koníčkem, který dokážu skloubit s osobním životem, kdy se nejraději věnuji své rodině. Jsem maminkou dvou dcer- 7 leté holčičky a 21 leté studentky VŠ, která studuje obor Mezinárodní vztahy a evropská studia na Masarykově univerzitě.
Ráda trávím čas v přírodě, ráda cestuji a poznávám nová místa a kultury, miluji naše moravské tradice i folklor. Rekreačně ráda sportuji s rodinou i přáteli.

Pokud právě řešíte prodej, pronájem nebo nákup nemovitost, svěřte svoji nemovitost profesionálně vyškolené realitní makléřce s ukončenou profesní státní zkouškou. Na oplátku vám nabízím především profesionální, lidský a přátelský přístup postavený na vzájemné důvěře a spolehlivosti.

Pavlína Petrecsová